قالب وردپرس رایگان

دانلود قالب وردپرس رایگان و مطمئن

ما در تمکس که مرجعی برای دانلود قالب وردپرس رایگان با خیالی آسوده و راحت هست ، آرشیو کاملی از قالب های حرفه ای وردپرس و افزونه های پرمیوم وردپرس تهیه کردیم و این اطمینان و تضمین را میدیم که هیچ مشکل امنیتی و کد مخرب در قالب ها وجود نداره و با خیال راحت میتونید قالب وردپرس مورد نظرتون را دانلود کنید و استفاده کنید.

دانلود قالب نال شده وردپرس مطمئن جهت تست و درک درست از امکانات قالب

با این حال توصیه ما این هست که برای تست و اینکه قالب وردپرس یا افزونه وردپرس مورد نظر واقعا همون امکاناتی که ادعا کرده را دارد و دقیقا موردی هست که نیاز داشتید از قالب های ما استفاده کند و برای رعایت حقوق طراح بهتر هست که بعد از تست نسخه اورجینال از سایت تم فارست خریداری شود.

دانلود قالب وردپرس راست چین

دانلود قالب وردپرس از سایت های داخلی مثل ژاکت و RTL-Theme و یا دیگر سایت های داخلی با عنوان قالب فارسی برای خیلی از قالب ها واقعا منطقی نیست چون اکثر طراح های فعال در این سایت ها هم از قالب های نال شده استفاده میکنند و به اسم قالب اورجینال فارسی شده می فروشند.

( در گذشته با عنوان طراح در این سایت ها فعالیت داشتم و کاملا میدونم چه خبر هست. )

ولی دلیل اصلی این هست که اکثر قالب های مدرن و پرفروش تم فارست از RTL ( حالت راست چین ) پشتیبانی میکنند و در واقع برای سایت های فارسی و عربی هم مناسب هستند و نیاز به خرید نسخه فارسی اون قالب از سایت های داخلی نیست و فقط نیاز هست که محتوای لاتین دمو با توجه به نیاز شما عوض بشه. پس با این شرایط چه کاریه که هزینه کنید و قالب وردپرس خریداری کنید که اون هم دستکاری شده و در مواردی باعث ایجاد مشکلاتی در قالب هم ممکنه بشن.

قالب وردپرس رایگان