افزایش امنیت وردپرس و تنظیمات امنیتی

کانفیگ امنیتی وبسایت

افزایش امنیت وردپرس شامل بررسی کامل و انجام خدمات کانفیگ امنیتی برای وبسایت شماست که در اون فایل های مشکوک و ضعیف که احتمال نفوذ از طریق اون ها وجود داره بهینه و یا حذف شده و همچنین سایت به آنتی ویروس و فایروال قدرتمند مجهز میشه، علاوه بر این موارد قابلیت های متعددی جهت افزایش امنیت وردپرس روی سایت شما فعال میشه.

ضرورت انجام تنظیمات امنیتی

همواره خطر هک شدن سایت ها و یا ایجاد مشکل توسط کدهای مخرب وجود داره چون امروزه هکرها با استفاده از تجربه خودشون سعی می کنن سایت‌ها را مورد حمله قرار بدن و به قولی قدرت‌نمایی کنن. با استفاده از خدمات کانفیگ امنیتی وردپرس، به راحتی میشه سایت را در برابر حملات مختلف و یا کدهای مخرب ایمن کرد.

wp security 01

در صورتی که سایت شما سالم هست،  ما وبسایت شما را بررسی میکنیم و  تنظیمات مختلفی را برای امن سازی اون انجام میدیم. ده ها کار تخصصی روی سایت شما انجام میشه تا 99 درصد حملات را متوقف کنه و یا سایت را از کدهای مخرب در امان  نگه داره.

در صورتی که سایت شما دچار مشکل امنیتی شده، اول وبسایت شما رو بررسی می کنیم بعد در نقطه نقطه اون جستجو می کنیم و ویروس ها یا خرابکاری های ویروس را پاکسازی می کنیم ، در نهایت یک کانفیگ امنیتی برای قدرت گرفتن وبسایت شما انجام میشه تا همیشه امن بمونه.