سئو و تولید محتوای وبسایت

سئو و تولید محتوا برای هر سایت با توجه به کسب و کار و موضوع اون سایت میتونه متفاوت باشه، شما میتونید بررسی کلمات هدف و اصول تکنیکال سئو را هم به ما واگذار کنید، تا در پیدا کردن اون ها به شما کمک کنیم یا میتونید با ارائه کلمات کلیدی و هدف، ما را در تولید محتوای هرچه بهتر راهنمایی کنید.

چرا به تولید محتوای سئو شده نیاز داریم؟ به طور کلی محتوای مبتنی بر سئو، محتوایی هست که پتانسیل بالایی در گرفتن رتبه در موتورهای جستجو داره. پس اگر می‌خواهید در گوگل رتبه‌های بهتری کسب کنید، نیاز به محتوای حرفه ای ، کامل و سئو شده دارید. در واقع وبسایت شما هر چقدر هم که زیبا ، حرفه ای و استاندارد طراحی شده باشه بدون محتوای مناسب و به روز آینده ای نداره.

ویژگی های محتوای مناسب سئو

Image
کپی برداری ممنوع

اینو دیگه همه میدونن ، همه! که مطالب کپی از سایت های رقیب تاثیر مثبت که نداره بماند، ضربه سنگینی به سئوی سایت هم میزنه!

Image
استفاده به جا از کلمات کلیدی

کلمات کلیدی و اصلی سایت باید بصورت منطقی و درست در محتوا و مقالات سایت استفاده بشن ، البته نه در حدی که باعث اذیت کاربر بشه.

Image
ارتباط منطقی بین مطالب سایت

بین مطالب و محتوای سایت باید یک هارمونی و نظمی برقرار باشه و شیوه نگارش هماهنگ باشه و البته که لینک داخلی نباید فراموش بشه …

Image
انتشار منظم و اصولی محتوا

مقالات بهتره که در بازه های زمانی مشخص و با نظم خاصی منتشر بشن تا هم کاربر در جریان قرار بگیره و هم سرعت ایندکس محتوا بره بالاتر!

هزینه تولید محتوا و سئوی محتوای سایت

با توجه به اینکه هزینه تولید محتوای وبسایت شما تحت تاثیر فاکتورهای زیر تعیین میشه، لازم هست تا درخواستتون را ثبت کنید تا پس از بررسی، با شما تماس گرفته بشه و در رابطه با هزینه، زمان تحویل و مسائل دیگه هماهنگی های لازم صورت بگیره.

هزینه تولید محتوا با توجه به فاکتورهای زیر تعیین میشه:

  • تالیفی بودن و یا ترجمه بودن محتوا
  • تخصصی بودن و یا عمومی بودن آن
  • تعداد کلمات
  • حجم کل سفارش

مراحل انجام سفارش تولید محتوا و سئو؟

۰۱

آنالیز سایت و رقبا ، نیاز سنجی و ارئه پیشنهادات و گزارش اولیه


۰۲

گفتگو با مشتری و رسیدن به نتایج نهایی جهت عملکرد اجرایی


۰۳

تولید محتوا ، رفع ایرادات و انجام اصول سئو در بازه مشخص شده